Nový trailer od Netflixu na seriál Vikingové: Valhalla

0

Vikings: Valhalla se odehrává 100 let po původní sérii Vikingů. Děj se opírá o skutečné postavy jako například Leifa Erikssona (Sam Corlett), Freydis Eriksdotterové (Frida Gustavsson) a severského prince Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Mezi další herce patří Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Caroline Henderson, Laura Berlin a David Oakes. Novou sérii vytvořil spisovatel Jeb Stuart, který stojí například za filmovou sérií Smrtonosná past.

Původní seriál běžel šest sezón a v hlavní roli byl Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Alexander Ludwig, Gustaf Skarsgård a Georgia Hirst. Pořad vytvořil Michael Hirst, který napsal každou epizodu celé série. Hirst byl známý svým odvážným a autentickým pohledem na vikingskou kulturu. Závěrečná sezóna, Vikingů skončila v roce 2020.

Novinka se zaměřuje na skutečné postavy té doby, kteří jsou náhodou jedni z nejpopulárnějších a nejznámějších Vikingů v historii, zejména v 11. století. Film Vikingové: Valhalla, který se odehrává 100 let po událostech původního seriálu Vikingové, sleduje nárůst napětí mezi Vikingy a anglickou královskou rodinou, stejně jako střet o křesťanské a pohanské přesvědčení. Nová série bude mísit historickou autenticitu se stejným druhem dramatu, násilí a drsné akce, kterou fanoušci od série očekávají.

Seriál má premiéru 25. února na Netflixu. Zatím se koukněte na trailer:

Napsat komentář