Hvězda hororu Insidious potvrzuje, že natáčení pátého dílu začne v tomto roce.

0

Patrick Wilson prozradil, že se brzy pustí do práce na natáčení filmu Insidious 5 který ponese název Insidious: The Dark Realm. Původní Insidious byl obrovským hitem a tým Jamese Wana a Leigh Whannell budou již navždy s touto sérií spojováni. Insidious debutoval v roce 2010 a byl první spoluprací mezi Wanem a Leigh kteří jsou hororoví nadšenci.

Poté, co byl první film obrovským hitem, následoval v roce 2013 druhý film, ve kterém si Patrick Wilson a Rose Byrne zopakovali své původní role a Ty Simpsons a Andrew Astor jako jejich dvě děti. Příběh byl poté dále rozšířen o třetí film, který se soustředil na postavu Lin Shaye. Nejnovější díl nese název Insidious: The Last Key a premiéru měl v roce 2018.

Režie se tentokrát ujme hlavní hvězda Patrick Wilson, který ve filmu bude i hrát. Sám má bohaté zkušenosti s tímto žánrem a snad mu režisérská židle bude také pasovat. Bližší informace o ději nejsou známy, neví se tedy, jak a zda bude film navazovat na nějaký díl. Ovšem řadě fanoušků po celém světě zatím stačí informace, že se pátý díl opravdu chystá.

Napsat komentář

Your email address will not be published.