Připravuje se třetí pokračování komedie Všechno nejhorší.

0

Fanoušci filmu Všechno nejhorší (Happy Death Day) budou slavit. Šéf stanice Blumhouse Jason Blum prozradil, že by chtěl natočit v pořadí již třetí pokračování. Fanoušci série si to přejí, na což renomovaný producent odpověděl: „Něco se připravuje. To říct mohu„.

Ačkoli to není potvrzení toho, že se Všechno nejhorší 3 opravdu natočí, rozhodně to zní jako pozitivní krok vpřed, zejména ve srovnání s minulými informacemi od zbytku herců a štábu. Režisér Christopher Landon, který natočil jedničku i dvojku, nedávno prohlásil, že se snažil přesvědčit studio, aby projekt podpořilo.

Je tu obrovská fanouškovská základna a je tu spousta lidí, kteří chtějí vidět třetí pokračování. Vše záleží na rozhodnutí Universalu, jestli to projde nebo ne, to ukáže až čas. Dobrá zpráva je, že původní obsazení je připraveno a rozhodně ho tedy případně uvidíme v dalším díle.

První film Všechno nejhorší nám představil Jessicu Rothe jako vysokoškolskou studentku Theresu „Tree“ Gelbman, která je nucena opakovaně prožívat den, kdy byla zabita, aby odhalila identitu svého vraha. První film zaznamenal velký úspěch u kritiků i diváků a zanedlouho vzniklo pokračování s názvem Všechno nejhorší 2.

Druhé pokračování se dějově trochu liší a Tree se probouzí do paralelního vesmíru. Její přítel Carter je nyní s někým jiným a její přátelé a spolužáci se zdají být zcela odlišnými verzemi sebe samých. K tomu všemu je opět cílem maskovaného vraha.

Jessica Rothe je připravena natočit další díl, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat. „Myslím, že jde jen o to zjistit, jestli k tomu ve světě existuje příležitost“ řekla herečka.

Fanoušků je spousta a všichni doufají, že příležitost bude. Hned jak se objeví další informace, budete první kdo to dočte.

Napsat komentář