Rychle a zběsile 10 vydalo druhý trailer

Před jarním vydáním filmu Fast X se objevil druhý oficiální trailer. V hlavní roli se můžeme opět těšit na Dominica Toretta v podání Vina Diesela a jeho rodinu. Obsazení Rychle X je zatím nejpočetnější v celé sérii. Vrací se mnoho známých tváří spolu s významnými nováčky. Můžeme se těšit na Jasona Momou v roli padoucha Danteho. Jedná se o syna Hernana Reyese z dílu Rychle a zběsile 5. Dále například Brie Larsonová jako Tess, dcera pana „Nikdo“ a spoustu dalších.

Druhá upoutávka na Fast X se více zaměřuje na hlavního zaporáka Danteho (Jason Momoa). Vzrušující akční scény filmu a naznačuje změnu loajality některých postav.

Nový trailer hned na začátku upozorňuje na Danteho a jeho zvrácený plán. Ten se chystá vyhodit Vatikán do povětří obří pojízdnou bombou. Dante se chce Domovi a jeho rodině pomstít za smrt svého otce. V jednu chvíli Cipher varuje Doma, že „ďábel přichází“. To naznačuje, že zlotřilá kyberteroristka v podání Charlize Theronové možná není Dantovým spojencem tak, jak se dosud věřilo.

Předposlední film Rychle a zběsile se vytasí s bombastickou akcí a sadistickým padouchem. Dost možná to bude znamenat konec Doma a jeho rodiny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.