Pravděpodobně se dočkáme dalšího pokračování Křižovatky smrti s Chrisem Tuckerem a Jackie Chanem

Chris Tucker láká na svůj návrat do filmu Rush Hour 4 po boku Jackieho Chana. Původní trilogie Rush Hour, v níž se objevuje nepravděpodobná dvojice komika a ikony bojových umění, byla uvedena v letech 1998 až 2007. Film měl komerční úspěch a smíšené přijetí od kritiků. Série se na několik let odmlčela, s výjimkou krátkého televizního pořadu. Jackie Chan koncem loňského roku oznámil, že Rush Hour 4 je oficiálně v rané fázi vývoje.

Nyní, několik měsíců poté, co Chan oznámil vývoj filmu Rush Hour 4, se druhá polovina hlavní dvojice vyjadřuje ke svému možnému návratu. V rozhovoru Tucker uvedl, že je „rozhodně“ pro Rush Hour 4 po boku Jackieho Chana.

O Rush Hour 4 se mluví už několik let. Od roku 2017, kdy Chan poprvé prozradil, že se pracuje na dalším pokračování. V roce 2018 Tucker jeho slova potvrdil a začal čtvrtý film propagovat jako „honičku všech honiček“. Rush Hour 4 se však tehdy nepodařilo rozjet.

Jednou z překážek, která potenciálně brzdí vývoj filmu Rush Hour 4, je obvinění Bretta Ratnera, který režíroval všechny tři filmy, ze sexuálního obtěžován. Obvinění přišlo od několika herců jako je Olivie Munn, Natashy Henstridge a Elliota Page. Společnost Warner Bros s Ratnerem následně přerušila spolupráci. To vedlo k tomu, že pro čtvrtý díl filmu Rush Hour musela najít nového režiséra. Zdá se, že se dlouho očekávané pokračování konečně blíží.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.