Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Nový film Dungeons & Dragons byl plánován na rok 2022, ale kvůli pandemii bylo jeho vydání odloženo na rok 2023. Film je založený na motivech stejnojmenné populární stolní hry.

Režie se ujme Jonathan Goldstein a John Francis Daley, kteří společně režírovali komediální filmové dílo Game Night a napsali scénář k tomuto filmu. Hlavní role budou hrát Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, a Hugh Grant.

Děj filmu se bude točit kolem skupiny hrdinů, kteří se vydají do světa Dungeons & Dragons. Tam se pokusí získat mocný artefakt, který by mohl zachránit jejich království. Hrdinové se budou muset utkat s nebezpečnými nestvůrami a nástrahami. Tyto překážky je budou čekat na každém kroku, aby dokázali dosáhnout svého cíle.

Natáčení filmu se odehrálo v různých lokalitách, včetně Islandu, kde byly natáčeny některé scény na sněhu a ledu. Tvůrci slibují, že tento film bude vizuálně ohromující a nabídne divákům nezapomenutelné dobrodružství v fantastickém světě Dungeons & Dragons.

Předchozí film Dungeons & Dragons z roku 2000 měl smíšené recenze od kritiků i diváků. Nový film se ale snaží přinést nové příběhy a zážitky pro fanoušky i nové diváky. Očekává se, že film bude mít modernější a temnější tón, než předchozí filmové zpracování.

Návrat do světa Dungeons & Dragons bude zajímavým zážitkem, zejména pro fanoušky této populární stolní hry. Nový film slibuje být nejen vizuálně ohromujícím, ale také přinést nové zápletky a postavy do tohoto světa. Věříme, že nový film Dungeons & Dragons bude stát za to a bude nabízet divákům fantastické dobrodružství.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.