Seriál You

Seriál You je americký thrillerový televizní seriál, který vznikl na základě stejnojmenné knižní série od autorky Caroline Kepnes. Seriál měl premiéru v roce 2018 a do dnešního dne se dočkal tří řad. Seriál You sleduje příběh Joea Goldberga, knihovníka v knihkupectví v New Yorku. Ten se zamiluje do Beck, mladé studentky, kterou potká v knihkupectví.

Joe se rychle stává posedlým Beck a sleduje ji, během čehož se snaží získat její lásku. Sleduje každý její krok a začíná se podílet na řešení jejích osobních problémů, čímž se pro ni stává stále nebezpečnějším. Postupem času se ukazuje, že Joe není jen obyčejný knihovník, ale má i mnoho temných tajemství.

Seriál You má velmi napínavý děj, který drží diváka v napětí od začátku do konce. Každá řada obsahuje deset epizod, ve kterých se děj postupně vyvíjí a odhaluje se stále více temných stránek postav. Seriál má velmi silný herecký výkon od Penna Badgleye, který ztvárňuje Joea, a dalších členů obsazení. Dále například Victoria Pedretti, která hraje Love Quinnovou, Joeovu přítelkyni v druhé řadě.

You je také zajímavým pohledem na to, jak sociální média mohou ovlivňovat lidské vztahy. Zjistíte, jak jednoduše lze získat informace o druhých lidech na internetu. Seriál také ukazuje, jak lze snadno manipulovat s informacemi a jak lze využít moderní technologie k nekalým účelům.

Seriál You je velmi populární po celém světě a získal si mnoho fanoušků. I když je to napínavý thriller, tak zároveň ukazuje, jak důležité je mít zdravé vztahy. Snadno totiž můžete spadnout do pasti nebezpečného. Zkrátka a dobře, You je seriál, který rozhodně stojí za to vidět.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.