Avatar: The Way of Water

V roce 2009 nás film Avatar uvedl do neuvěřitelného světa fantastického sci-fi příběhu. V režii Jamese Camerona, film se stal jedním z nejúspěšnějších filmů v historii, s celosvětovým tržbami přesahujícími 2,7 miliardy dolarů. Po dlouhých 12 letech se Cameron a jeho tým vracejí do světa Avatar s novým filmem. Má být ještě větší a ambicióznější než jeho předchůdce.

Nový film Avatar se bude jmenovat Avatar: The Way of Water. Odehrávat se bude několik let po událostech prvního filmu. Hlavní postavou bude zase Jake Sully (hraje ho Sam Worthington), který bude nyní žít spolu s Na’vi a jeho manželkou Neytiri (hraje ji Zoe Saldana). Společně budou muset čelit novým nebezpečím, když se na scéně objeví nový druh lidí, kteří mají své vlastní záměry.

Avatar: The Way of Water se zaměří na téma ochrany přírody a vody. Jak už název napovídá, voda bude hrát velkou roli v příběhu. Hlavní záporák filmu, kterého bude hrát známý herec Edie Falco, bude ředitel korporace, která se snaží získat kontrolu nad oblastí s velkým množstvím vody. Jake Sully a jeho přátelé se budou muset postavit proti této korporaci a zachránit svět před zničením.

Film bude opět využívat nejmodernější technologie, včetně pokročilého motion capture, aby se do filmu co nejvíce vdechl život. James Cameron uvedl, že během natáčení bylo použito mnoho nových technologií a triků. Film se tak stane velkým vizuálním zážitkem pro diváky.

Avatar: The Way of Water má premiéru plánovanou na 16. prosince 2022. Film se odehrává ve světě, který jsme si zamilovali v prvním dílu ale s novými příběhy a postavami. Ty budou přinášet ještě větší dobrodružství a nebezpečí. Fanoušci se mohou těšit na další nádhernou podívanou, která bude ukazovat, jak moc důležitá je ochrana naší planety a přírody.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.