Nový Indiana Jones. Harrison Ford bude omlazen.

Nikdo z nás nemládne a výjimku nemají ani největší filmové hvězdy. Režisér pátého pokračování Indiana Jonese ale prozradil, že se chystají omladit hlavní postavu a přinést tak fanouškům jedinečný zážitek.

Podobná technologie není pro filmové nadšence velkou novinkou. Omlazení bylo použito v celé řadě filmů jako Piráti z Karibiku, Star Wars, Logan nebo Captain Marvel. Režisér chystaného pátého snímku James Mangold v nedávném rozhovoru vysvětlil, že by chtěl děj filmu posunout zpět do dob mladého Indiho.

Pro docílení nejlepšího výsledku použil tým VFX údajně několik různých technik. Využit byl i nový software ILM, který naskenoval archivované záběry Forda v jeho dřívějších letech. Ty poté zkombinoval se záběry z natáčení nového dílu.

Ford prozradil že byl nejdříve skeptický ohledně výsledku. Po shlédnutí prvních záběrů byl ale mile překvapen, jak realisticky vše vypadá.

Ihned po vydání prvního traileru vás budeme informovat a budete sami moci zhodnotit, zda se jim to povedlo nebo ne. Zatím se podívejte na krásné příklady filmů, kde jsou herci omlazeni pomocí speciálních efektů:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.