Pán prstenů: Prsteny moci. Seriál za deset miliard má konečně trailer.

0

Prime Video odhalilo úplně první upoutávku na jejich televizní seriál Pán prstenů: Prsteny moci. Ačkoli není trailer dlouhý, záběry nadcházející show, odehrávající se tisíce let předtím, než se Společenstvo prstenu vůbec spojí. Záběry odhalují fanouškům první náznak toho, co mohou očekávat.

Prsteny moci se mají odehrát po porážce zlého boha Morgotha ​​a záhadě kolem místa pobytu jeho věrného generála a učedníka Saurona, který zmizel v důsledku války, která málem zničila vše. Mladší verze Galadriel, kterou hraje Morfydd Clark, převzala plášť velitele Severních armád a v současné době pracuje na lovu všech zbývajících Morgothových spojenců, kteří by stále mohli číhat ve stínech.

Seriál představí fanouškům mnoho raných verzí postav a míst, která dobře znají z filmových trilogií Pána prstenu. Těšit se mohou na království trpaslíků známé jako Khazad-dûm, které bylo vzkvétající a prosperující. Uvidíme také mladší verzi Isildura (Maxim Baldry), který se později stal legendou díky odseknutí jednoho prstenu ze Sauronova prstu během bitvy. Uvidíme také Elronda (Robert Aramayo), mnoho let před tím, než se stal lordem z Roklinky.

Seriál bude mít premiéru v pátek 2. září na Prime Video, přičemž nové epizody budou přibývat každý týden v pátek. Podívejte se na první upoutávku seriálu níže:

Napsat komentář