Reese Witherspoon se vrátí v pokračování filmu Pravá Blondýnka 3

0

Pokračování Pravé Blondýnky 3 je konečně na cestě. Více než 20 let po debutu původního úspěšného filmu. Ve třetím díle se opět představí Reese Witherspoon jako Elle Woods, rozkošná dívka ze spolku, která se stala právničkou. Po svém debutu v roce 2001 si filmy získal obrovskou skupinu fanoušků. Novinka je přímým pokračováním filmu Pravá Blondýnka 2, který debutoval v kinech v roce 2003.

Kromě návratu hlavní hvězdy se plánují vrátit různí další herci z původních dvou filmů. Mezi potvrzené členy obsazení patří Jennifer Coolidge, která ztvárnila Paulette Bonafonté v prvních dvou filmech, a Alanna Ubach nebo Jessica Cauffel, které si zopakují role Elliných nejlepších kamarádek Margot a Sereny.

Ačkoli je podrobností málo, příběh Pravé Blondýnky 3 se zaměří na Elle Woods zhruba 20 let po událostech prvních dvou dílů. Na konci druhého dílu byl naznačen politický záměr a je možné, že právě o tom pokračování bude.

Film má dorazit do kin 20. května 2022. Herečka poprvé oznámila pokračování již v roce 2018, takže projekt byl nějakou dobu ve vývoji. Jako spoustu dalších projektů i tento zdržela celosvětová pandemie coronaviru. Nic by ale premiéře nemělo dál bránit.

Napsat komentář