Trailer na dlouho očekávaný Jurský svět: Nadvláda

0

Závěrečná kapitola trilogie Jurský svět je konečně na dohled poté, co ji pandemie koronaviru oddálila o rok. Jurský svět: Nadvláda (Jurassic World: Dominion) měl debutovat v červnu 2021, ale když byla produkce zastavena pandemií, Universal ji posunul zpět na letošní rok. Díky zdržení, je film jednou z nejžhavějších novinek tohoto roku. Těšit se opět můžeme na oblíbené postavy v podání Owena Gradyho (Chris Pratt) a Claire Dearingovou (Bryce Dallas). Diváci se ale nemohou dočkat návratu hereckých hvězd v podání Alana Granta (Sam Neil), Ellie Sattlerové (Laura Dernová) a Iana Malcolma (Jeff Goldblum). Herce z nám velmi dobře známého prvního Jurského Parku.

Jejich postavy budou mít v novém filmu zaručeně velké role a budou spolupracovat s týmem Jurského světa. Film je režírovaný Colinem Trevorrowem navazuje roky po dílu Jurský svět: Zánik říše z roku 2018 a odehrává se ve změněném světě, kde nyní dinosauři volně pobíhají mezi lidskou společností.

Kromě vzrušení z toho, jak se všechny tyto postavy spojují, trailer ukazuje, že Jurský svět: Nadvláda bude plný akce. Například jedno evropské město vypadá, že je těmito prehistorickými tvory zcela zaplaveno. Úkolem lidí bude zajistit, aby tito dinosauři nevedli k jejich vlastnímu vyhynutí, jak v jednu chvíli varuje Malcolm. Jedna jeho věta dokonce odhaluje význam názvu Nadvláda, který odkazuje na to, jak lidé již nejsou dominantními postavami na Zemi. Tito hrdinové mohou čelit své dosud nejtěžší krizi a fanoušci se mohou na film těšit letos v létě.

Mrkněte se na trailer:

Napsat komentář