J.K. Rowlingová má jasné plány s Jacobem a Queenie.

0

Konec posledního dílu Fantastických zvířat zanechal vztah mezi Queenie Goldstein (Alison Sudol) a Jacobem Kowalskim (Dan Fogler) na neznámém bodu. J.K. Rowlingová již ale naznačila jak to s nimi může být. Ve Fantastických zvířatech 2 se Queenie připojuje ke Gellertu Grindelwaldovi (Johnny Depp/Mads Mikkelsen), vedená vírou, že ve světě, kde se kouzelníci už nemusí skrývat, by mohla svobodně být s Jacobem. Rowlingová prozradila že v díle Fantastická zvířata: Tajemství Brumbála, dále rozvine vztah Queenie a Jacoba.

Důvodem, proč spolu Queenie a Jacob nemohou být je Rappaportův zákon. Ten byl zaveden v roce 1790 v USA a jehož cílem bylo vytvořit úplnou segregaci mezi komunitami nečarů a kouzelníků.

Queenie se připojila ke Grindelwaldovi v domění, že on bude tím, kdo zruší Rappaportův zákon. Pokud se tak nestane, Jacobovi a Queenie zbývá jen několik možností. Vzít se po roce 1965 nebo se vzít tajně, buď pod Grindelwaldovou ochranou, nebo v Evropě, kde Rappaportův zákon neplatí.

Trailer na Fantastická zvířata 3 ukazuje, jak Jacob hraje poměrně velkou roli po boku Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) v jejich hnutí proti Grindelwaldovi. Rowlingová prozradila, že jejich vztah bude velkou součástí nového dílu a fanoušci se nemusejí bát, že by jejich láska toto období nezvládla.

Napsat komentář