Mission: Impossible 7. a 8. díl potvrzen.

0

Mission: Impossible se dočká sedmého a osmého pokračování. V rozhovoru to potvrdil Tom Cruise, představitel hlavní postavy.

Po debutu Mission: Impossible v roce 1996 si Cruise užil úspěšnou jízdu jako agent IMF Ethan Hunt více než 20 let. V posledních letech se však akční série a Cruisova role Hunta staly oblíbenějšími. Velký úspěch zaznamenal u diváků Mission: Impossible – Ghost Protocol. Spolu s Mission: Impossible – Fallout se jedná o nejúspěšnější díly. Tento úspěch zajistil, že Paramount natočí další dva díly.

Pokračování Mission: Impossible 7 a Mission: Impossible 8 však nebylo snadné uskutečnit. Filmy se měly začít natáčet na začátku roku 2020, ale díky pandemii COVID-19 se produkce výrazně zdržela. Nové díly jsou naplánovány na roky 2023 a 2024.

Tom Cruise také sdělil, že se jedná o poslední plánované díly. Pokud však konec přijde, přijde až poté, co jistě předvede další dva napínavé akční trháky. Vzhledem k jejich opožděnému datu vydání bude hrát špióna MMF téměř třicet let. To je docela dlouhá jízda, kterou jen tak někdo nepřekoná.

Napsat komentář