Hvězda hororu Insidious potvrzuje, že natáčení pátého dílu začne v tomto roce.

0

Patrick Wilson prozradil, že se brzy pustí do práce na natáčení filmu Insidious 5 který ponese název Insidious: The Dark Realm. Původní Insidious byl obrovským hitem a tým Jamese Wana a Leigh Whannell budou již navždy s touto sérií spojováni. Insidious debutoval v roce 2010 a byl první spoluprací mezi Wanem a Leigh kteří jsou hororoví nadšenci.

Poté, co byl první film obrovským hitem, následoval v roce 2013 druhý film, ve kterém si Patrick Wilson a Rose Byrne zopakovali své původní role a Ty Simpsons a Andrew Astor jako jejich dvě děti. Příběh byl poté dále rozšířen o třetí film, který se soustředil na postavu Lin Shaye. Nejnovější díl nese název Insidious: The Last Key a premiéru měl v roce 2018.

Režie se tentokrát ujme hlavní hvězda Patrick Wilson, který ve filmu bude i hrát. Sám má bohaté zkušenosti s tímto žánrem a snad mu režisérská židle bude také pasovat. Bližší informace o ději nejsou známy, neví se tedy, jak a zda bude film navazovat na nějaký díl. Ovšem řadě fanoušků po celém světě zatím stačí informace, že se pátý díl opravdu chystá.

Napsat komentář