We Need to Talk About Cosby – Čtyřdílný dokument o kontroverzním herci.

0

Stanice Showtime zveřejnila nový trailer na dokument We Need To Talk About Cosby. Čtyřdílný dokumentární seriál, bude mít premiéru na filmovém festivalu Sundance. Dokument se bude zaměřovat na plodnou kariéru Billa Cosbyho až k jeho nedávným obviněním ze znásilnění a sexuálního obtěžování.

Proslulý komik, herec a filantrop Cosby, šel příkladem pro tisíce mladých černošských umělců, kteří se snaží bojovat o svůj prostor v Hollywoodu. Herec byl v hereckém průmyslu velkým jménem a všechny tedy nesmírně šokovalo obvinění, ze sexuálních zločinů. Díky své plodné kariéře by byl Cosby známý jako „tatínek Ameriky“, ale nyní je spojován primárně se zločiny, které údajně spáchal.

Dokument režíruje držitel ceny Emmy W. Kamau Bell. Bell vyrostl v době Cosbyho popularity, díky čemuž jsou dokumenty ještě osobnější. Režisér zkoumá, jak by hercova touha po moci mohla být příčinou, která ho přivedla k údajnému zneužívání tolika žen. Dosud Cosbyho obvinilo přibližně 60 žen, že je znásilnil, sexuálně napadl a zdrogoval. Data údajných incidentů se rozprostírají od roku 1965 do roku 2008 v deseti státech USA a jedné kanadské provincii.

Premiéra dokumentu na stanici Showtime proběhne 30. ledna. Zatím se podívejte na trailer níže:

Napsat komentář