Připravte se na Korejský remake seriálu Papírový dům.

0

Netflix oznámil název remaku seriálu Papírový dům (Money Heist, La Casa de Papel). Jeden z nejoblíbenějších seriálů na Netflixu v prosinci po pěti sezonách skončil. Původní seriál se zaměřoval na Profesora (Alvaro Morté) a skupinu zločinců, které shromáždil, aby vyloupili španělskou královskou mincovnu.

Na začátku seriálu parta zločinců pod vedením Profesora přepadne banku, zajmou rukojmí a chystají se provést jednu z největších loupeží v historii Španělska. Plán je navíc natolik promyšlený, že policie s Profesorem nestačí držet krok.

Remake daného seriálu ponese název Money Heist: Korea. Profesora bude hrát Yoo Ji-Tae, Seon Woojin – Hlavní policistka (Kim Yunjin), Berlin (Park Hae-Soo), Tokyo (Jun Jong-Seo), Moscow (Lee Wong-Jong), Denver (Kim Ji-Hun), Nairobi (Jang Yoon-Ju), Rio (Lee Hyun-Woo), Helsinki (Kim Ji-Hoon), Oslo (Lee Kyu-Ho).

Není přesně jasné, jak moc se bude korejský remake příběhově lišit od původního seriálu. Prostředí Koreje místo Španělska přirozeně přinese sérii zcela nový pohled. Je pravděpodobné, že Money Heist: Korea zůstane příběhově věrná tomu, co učinilo jeho předchůdce tak oblíbeným – vzájemné propojení postav, za tak extrémních okolností.

Přesné vydání seriálu Money Heist: Korea – Joint Economic zatím neznáme ale na trailer se již podívat můžete.

Napsat komentář