Vikings: Valhalla, nový trailer ukazuje krvavou bitvu s Anglií.

0

V novém traileru na seriál Vikingové: Valhalla vtrhnou Norové do staré Anglie. Nová show se odehrává 100 let po událostech Vikingů a bude se zabývat některými z nejslavnějších norských postav, včetně Leifa Erikssona, Freydís Eiríksdóttir, Haralda Hardrady a normanského krále Viléma Dobyvatele, který slavně napadl Anglii v roce 1066.

Anglii skutečně čekají krušné časy, jak naznačuje akční nový trailer. Není překvapením, že seriál bude plný epických bitev, kdy těžce ozbrojení a vždy agresivní Vikingové napadají Anglii.

Název Vikingové: Valhalla, samozřejmě odkazuje na Valhallu severské mytologie, jedno z míst, kam se válečníci vydávají poté, co zemřou v bitvě. Původní velmi krvavá série Vikingů tam poslala spousty dobrých bojovníků. V seriálu to ale nebude jen krvavá válka, protože série pojednává také o slavném průzkumníkovi Leifu Erickssonovi (Sam Corlett), muži, kterému je připisováno, že je prvním Evropanem, který vkročil do Severní Ameriky.

Původní série Vikingů se samozřejmě stala kultovním seriálem, ale Vikingové: Valhalla mají šanci stát se mnohem virálnějším hitem díky Netflixu. Seriál bude mít v první sérii osm epizod a začíná 25. února 2022.

Napsat komentář