Our Flag Means Death, nová komedie o slušném pirátovi.

0

Trailer na nový seriál s názvem Our Flag Means Death, jehož premiéra na HBO MAX je plánována na březen, právě vyšel. Bizarní příběh bude o skromném šlechtici jménem Sted Bonnet (Rhys Darby). Ten se rozhodne opustit svůj luxusní život a život ve vyšší třídě a rozhodne si splnit svůj celoživotní sen, stát se pirátem. Svou manželku a rodinu vyměnil za skupinu špinavých, špatně vybavených členů posádky a společně se vydali za dobrodružstvím pirátského života.

Seriál režíruje Taika Waititi který stojí například za filmem Thor: Ragnarok nebo Králíček Jojo. V samotném seriálu sám hraje piráta černovouse.

Trailer nám ukazuje komediální pohled na život nájezdníka Bonneta, který pronáší motivující projev a doufá, že inspiruje jeho posádku před blížící se nepřátelskou lodí. Má také v úmyslu nastolit nový druh piráta – takového, který bude gentleman a přitom bude cestou rabovat a ničit konkurenční bukanýry. Podle toho, jak to vypadá, ne každý oceňuje Bonnetův nový pohled na pirátský život. Protiklady se však přitahují a Bonnet se nakonec spojí s nejslavnějším světovým pirátem Blackbeardem, aby se společně vydali na moře.

Napsat komentář