Nový trailer na seriál The Man Who Fell To Earth

0

Stanice Showtime zveřejnila první upoutávku na jejich nadcházející sci-fi sérii The Man Who Fell To Earth, ve které hrají Chiwetel Ejiofor a Naomie Harris. Trailer nám poskytuje krátký pohled na Ejiofora, který hraje Faradaye, mimozemšťana, který se po přistání na Zemi pokouší pochopit svůj účel. Harris hraje Justina Fallse, člověka, který naváže kontakt s Faradayem a snaží se mu pomoci dostát všemu, k čemu byl na Zemi poslán.

Série je adaptací stejnojmenné knihy z roku 1963, kterou napsal Walter Tevis. Román byl dříve zpracován do velmi populárního filmu z roku 1976, také s názvem The Man Who Fell To Earth, ve kterém hráli David Bowie a Rip Torn. Film režíroval prestižní britský filmař Nicolas Roeg a od té doby se stal kultovní klasikou. Zdá se, že pořad zůstává věrný zápletce předchozích inkarnací, ale pravděpodobně bude věrnější knize, protože délka televizního seriálu umožňuje více času na rozebrání děje.

Seriál má mít premiéru letos na jaře a první sezóna byla objednána na deset epizod. Na trailer pořadu se můžete podívat níže:

Napsat komentář