Scream – finální trailer je tu.

0

Do premiéry zbývá jen pár dní a Paramount naservíroval fanouškům zbrusu nový trailer. Kromě vydání nového traileru Paramount také oznámil novou spolupráci s Twitterem a Redditem, která uživatelům obou sítí poskytne dočasný zážitek v duchu filmu.

Ghostface zahajuje nové vražedné řádění. Obyvatelé města se rozhodnou spojit v naději, že ukončí vražedné prokletí jejich města. Vracejí se jména jako Neve Campbell jako Sidney Prescott, Courteney Cox jako Gale Weathers, David Arquette jako zákonný zástupce Dewey Riley, Marley Shelton jako šerif Judy Hicks. Všichni se bohužel brzy dozví, že tentokrát něco nehraje, ​​protože Ghostface aktualizoval svou hororovou hru a má v rukávu nové karty.

Jak nám marketingová kampaň Scream neustále připomíná, Ghostface „je vždy někdo, koho znáte“. Paranoia také nakazila štáb za kamerami, protože se používalo několik verzí scénáře a v postprodukci měl film různé střihy. Kromě toho se tým chtěl vyhnout spoilerům natolik, že identita Ghostface byla dokonce držena v tajnosti pro herce během natáčení filmu.

Marketingová kampaň filmu bude před premiérou posílena speciální animací Branded Like, která byla dnes zveřejněna na Twitteru. Fanoušci, kteří sledují twitterový účet @ScreamMovies a tweetují pomocí ##ScreamMovie, uvidí jinou animaci Ghostface, pokud použijí sociální síť ve světlém nebo tmavém režimu. Kromě toho společnost Paramount pořádá v komunitě r/scream Reddit turnaj předpovědí, který dává fanouškům příležitost vsadit si, kdo přežije a kdo zemře v nadcházejícím pokračování.

Scream má svou hororovou hru spustit 14. ledna 2022. Podívejte se na poslední trailer níže.

Napsat komentář