Harry Potter, kdo si chtěl zahrát Hagrida nebo Harryho Pottera?

0

Herecké obsazení všech dílu Harryho Pottera již všichni fanoušci velmi dobře znají. Dokážete si ale představit že to mohlo vypadat i jinak? V ikonických rolích jako je Hagrid nebo Harry Potter, jsme mohli mít úplně jiné herecké obsazení. Pojďte si s námi představit, jak to mohlo vypadat.

Robin Williams – Hagrid nebo profesor Lupin

Všem jistě známý a oblíbený herec měl vážný zájem o roli Hagrida nebo profesora Lupina. V jednom rozhovoru přiznal, že měl o roli takový zájem, že volal přímo režisérovi, který byl ale na obsazení bohužel příliš přísný a vyžadoval primárně anglické herce.

Henry Cavill – Cedric Diggory

Pevně věřím že spousta z vás si tam tohoto ikonického herce dnes představit dokáže. Ale i tehdy, byl pro spoustu fanoušků jasná volba a zakládala se dokonce petice aby roli získal.

Saoirse Ronan – Lenka Láskorádová

Dnes již velmi známá a oblíbená postava Lenky Láskorádové, kterou rádo šikanovalo pár spolužáků a která si z nich nikdy nic nedělala. Tehdy o tuto postavu usilovala herečka Saoirse Ronan

Tom Felton – Harry Potter nebo Ron Weasley

Ano, i takto to mohlo vypadat. Všem známý záporák Draco Malfoy mohl ztvárnit Harryho nebo jeho nejlepšího kamaráda Rona. V tomto případě ale opravdu dostal roli, která mu sedla daleko víc.

Thomas Brodie-Sangster – Ron Weasley

Herec který se nejvíce proslavil jako mladý zamilovaný klučina z filmu Láska nebeská, se ucházel o roli nejlepšího kamaráda Rona Weasleyho. Díky svému vzhledu byl opravdu zvažován ale nakonec ji nezískal.

Eddie Redmayne – Tom Raddle

Mlok Scamander z Fantastických zvířat a kde je najít, si mohl střihnout roli Toma Raddla (Voldemorta). Ano, i tohle se mohlo stát. Naštěstí to ale nedopadlo, v opačném případě by nejspíše nedostal roli Mloka Scamandera, což by mohla být velká škoda.

Co na to říkáte? Koho si dokážete v dané roli opravdu představit? Jste rádi za herecké obsazení tak jak ho známe?

Napsat komentář