Jackass Forever – kreativní ubližování nás prostě baví.

0

Společnost Paramount zveřejnila poslední trailer na film Jackass Forever, novou kapitolu série, která je známá tím, že si parta bláznů ubližuje a všichni kolem se tím baví.

Nový trailer nám umožňuje nahlédnout do nebezpečných žertů, do kterých se již známé tváře znovu zapojí. Uvidíme například Johnnyho Knoxvilla, jak je vystřelen jako lidská dělová koule a má na sobě andělská křídla, což je mimochodem vyobrazeno na plakátu. Uvidíme také pokusy proměnit záchod v raketu nebo jak parta stojí uprostřed pole, které je bombardováno vojenskými proudovými letadly. A pokud by vám to nestačilo, uvidíte jedovaté hady, živé tarantule, elektrické dráty aplikované na citlivé zóny a samozřejmě spoustu úderů pěstí do genitálií.

Těšit se můžete na spoustu starých i nových tváří zraněných mnoha způsoby. Kromě Knoxvilla se vrátí i Steve-O, Chris Pontius, Wee Man, Dave England, Ehren McGhehey a Preston Lacy. Uvidíme i nové tváře jako třeba Sean „Poopies“ McInerney, Jasper Dolphin, Eric Manaka nebo Rachel Wolfsonová.

Poté, co byla premiéra zpožděna kvůli pandemiím, Jackass Forever vychází 4. února 2022. Film je údajně posledním dílem, protože tým již není kompletní tak, jak by si všichni přáli. Podívejte se na nový trailer níže:

Napsat komentář