Natáčení pátého dílu Indiana Jonese má začít už příští týden.

0

Internetový deník Deadline uvedl, že páté pokračování Indiana Jonese (oficiální název filmu zatím nebyl uveden) začne příští týden ve Velké Británii. Výroba filmu má údajně probíhat v Pinewood Studios a na dalších místech ve Velké Británii.

Zpráva o počátku natáčení znamená, že má James Mangold, režisér filmu Indiana Jones 5, rok na natočení celého snímku. Indiana Jones je ale snímek, který je velmi náročný na tvorbu. Z tohoto důvodu je jasné, že natáčení zabere velmi dlouhou dobu. Premiéra je v momentální době naplánovaná na 29. července roku 2022. Je ale možné, že se datum premiéry ještě změní, a to kvůli momentální situaci nebo problémům, které by mohly eventuálně nastat.

Páté pokračování z úspěšné série dobrodružných filmů o archeologovi, který pátrá po různých pokladech, se bude odehrávat v 60. letech 20. století. Po boku Harrisona Forda se ve filmu objeví i Phoebe Waller-Bridge (Fleabag), Mads Mikkelsen (Hannibal), Thomas Kretschmann (The pianist), Boyd Holbrook (The Predator) a Shaunette Renée Wilson (The Resident).

Film byl několikrát odložen. Páté pokračování bylo potvrzeno společností Disney již v roce 2016, ale od té doby se výroba filmu nijak neposunula. Zpráva o začátku natáčení by tedy mohla přinést naději všem fanouškům, kteří na snímek čekají už několik let.

Napsat komentář