Nickelodeon zveřejnil první teaser na animovaný seriál zaměřený na život hvězdice Patricka.

0

Včera byl zveřejněn první teaser, který má upozornit všechny dětské diváky na návrat hvězdice Patricka ve své vlastní show s názvem The Patrick Star Show. The Patrick Star Show je připravovaný televizní seriál, který je spinoffem seriálu SpongeBob SquarePants. Celá série o třinácti epizodách se bude soustředit na život hvězdice jménem Patrick. Patrick se nejvíce proslavil jako hloupý kamarád veselé mořské houby, SpongeBoba.

Jedná se o jeden z mnoha spinoffů tohoto seriálu. Naposledy vyšel seriál Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years, který měl premiéru na streamovací platformě Paramount+ 4 března roku 2021.

Nickelodeon zveřejnil zprávu o přípravě dalšího spinoffu seriálu SpongeBob SquarePants v srpnu minulého roku. V březnu tohoto roku jsme se pak dozvěděli, že Nickelodeon pro seriál objednal 13 epizod, které budou mít premiéru v červenci roku 2021.

Seriál sleduje Patricka a jeho rodinu, kterou neustále narušují Patrickovými rozmary a bujná fantazie. Patrick žije v domě se svojí rodinou, odkud vysílá svou vlastní show pro celé sousedství. Malá sestra Squidina vypomáhá Patrickovi v zákulisí a dohlíží na to, aby všechno probíhalo hladce. Mezitím ho rodiče (Bunny a Cecil) společně s dědou (GrandPat) podporují ve tvorbě jeho vlastní show svými často velice absurdními způsoby.

V seriálu uslyšíme hlasy Billa Fagerbakkeho (Patrick Star), Toma Wilsona (Cecil Star), Creey Summer (Bunny Star, Grandma Tentacles), Jill Talley (Squidina Star) a Dana Snydera (GrandPat Star).

Výrobu celého seriálu si pod svá křídla vzala Claudia Spinelli, viceprezidentka společnosti Animation Development Nickelodeon. Na tvorbě se dále podílí i Marc Ceccarelli, Vincent Waller a Jennie Monica, kteří pracovali i na seriálu SpongeBob SquarePants. Na všechno pak pečlivě dohlíží Kelley Gardner.

Teaser je dostupný ke zhlédnutí níže:

Napsat komentář