Natáčení druhé série seriálu Space Force je v plném proudu!

0

Na skutečnost, že natáčení druhé série komediálního seriálu Space Force (Jednotky vesmírného nasazení) bylo zahájeno upozornil jeden z představitelů hlavních rolí. Jedná se konkrétně o Bena Schwartze, který v seriálu ztvárňuje roli F. Tonyho Scarapiducciho. Ten zveřejnil příspěvek na svůj instagramový profil, díky němuž ohlásil tuto radostnou zprávu.

Space Force je americký seriál, jehož premiéra se uskutečnila 29. května roku 2020. První série měla 10 epizod, které diváky zabavily na pouhých 5 a půl hodiny. V listopadu minulého roku byl seriál obnoven pro druhou sérii. Natáčení bylo bohužel kvůli stále přetrvávající pandemii opožděno a bylo zahájeno až koncem května letošního roku.

Úspěšný komediální seriál od Netflixu si ihned díky svému humoru získal velkou fanouškovskou základnu. Ti teď mohou být z této zprávy nadšení a netrpělivě očekávat další sérii. Druhé sezóny by se měli dočkat koncem letošního nebo počátkem příštího roku.

Hlavní role si nejspíše zopakují Steve Carell (Mark R. Naird), John Malkovich (Dr. Adrian Mallory), Diana Silvers (Erin Naird), Ben Schwartz (F. Tony Scarapiducci) a Tawny Newsome (Angela Ali).

Seriál od Steva Carella a Grega Danielse pojednává o armádním generálovi, který se neochotně spojí s výstředním vědcem. Spolu mají připravit nový útvar do americké armády (Space Force – Jednotky vesmírného nasazení) ke startu.

Já osobně věřím a doufám, že druhá série bude minimálně stejně dobrá jako ta první a potěší nejen všechny diváky, ale i filmové kritiky.

Napsat komentář