Channing Tattum odhalil na svém instagramu první fotku z připravovaného snímku Lost City of D.

0

Lost City of D je připravovaná romantický komedie, jejíž premiéra je naplánovaná v Americe na 15. dubna roku 2022. Toto datum se ovšem může ještě změnit a od toho se bude nejspíše odvíjet i datum premiéry v České republice.

Snímek Lost City of D je dílem sourozenců Aarona a Adama Nee, kteří jej zrežírovali. Scénář k filmu napsali Oren Uziel a Dana Fox.

Film se může chlubit i hvězdným obsazením. Hlavní roli si zahraje Sandra Bullock, hvězda filmů Bird Box, Debbie a její parťačky nebo Slečna drsňák. Po boku Sandry se objeví Channing Tatum, kterého můžete znát z filmů 21 a 22 Jump Street, Let’s Dance nebo Milý Johne. Ve vedlejších rolích dále uvidíme Brada Pitta (Pan a paní Smith) a Daniela Radcliffa (Harry Potter), ten si má ve filmu střihnout roli záporáka.

Film má sledovat mladou samotářku, která se živí psaním románů. Spisovatelka jede na knižní turné společně s modelem, který tvoří obálky jejích knih. Na turné se ale zapletou do pokusu o únos, díky kterému se oba ocitnou v džungli.

Channing Tatum odhalil prostřednictvím svého instagramového a twitterového účtu fotku z natáčení snímku. Na fotce je po boku Sandry Bullock, oba jsou na fotce až po pas ve vodě.

Channing Tatum okomentoval svůj příspěvek sarkastickou poznámkou: „To není žádná zábava…..žádná zábava“.

Snímek se začal natáčet teprve nedávno na Dominikánské republice, je tedy možné, že dalších fotek ze zákulisí bychom se mohli dočkat v nastávajících týdnech.

Film má být romantickou oddychovkou s akčními prvky, a zatím to vypadá, že se máme na co těšit.

Napsat komentář