Vše, co potřebujete vědět o druhé sérii Emily in Paris.

0

Seriál Emily in Paris byl obnoven pro druhou sérii 11. listopadu roku 2020, kdy Netflix potvrdil pokračování skrz fiktivní dopis od Emiliiny šéfky Sylvie. Natáčení začalo 3. května roku 2021.

I když byl seriál velice kontroverzní a spoustu diváků jej kritizovalo za způsob, kterým znázornil francouzské obyvatelstvo z pohledu naivní Emily, stal se nejsledovanější komedií roku 2020 na streamovací platformě Netflix. Seriál v minulém roce zhlédlo více než 58 milionů uživatelů, není ale jasné, zda všichni sledovali celou sérii, nebo pouze několik dílů.

Seriál sleduje mladou Američanku Emily, která se přestěhuje z Chicaga do hlavního města Francie za pracovní příležitostí. Jejím hlavním úkolem je zhodnocení francouzské marketingové firmy z amerického pohledu. V seriálu dochází ke střetu kultur a zachycení nového života Emily, která bojuje nejen s novým jazykem, ale i se snahou o zkombinování jejího profesního a soukromého života.

V první sérii se v hlavních rolích představili Lily Collins (Emily), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie) a Camille Razat (Camille). Netflix v pondělí oznámil prostřednictvím twitterového příspěvku, že se k obsazení připojí další tři herci. Konkrétně se jedná o Jeremyho O. Harrise, Luciena Laviscounta a Arnauda Binarda. Jeremy Harris v seriálu ztvární roli módního návrháře, Lucien Laviscout bude hrát Brita, který se mladé Američance dostane ihned pod kůže, a to do té doby, než objeví kouzlo v jeho sarkastickém humoru. Arnaud Binard si ve filmu zahraje roli vlastníka nočního klubu Saint Tropez.

Ačkoli neexistují žádné informace o oficiálním datumu vydání druhé série, fanoušci si mohou zatím zhlédnou celou první sérii seriálu na Netflixu.

Napsat komentář