Lindsay Lohan se díky nové romantické komedii od Netflixu vrátí na televizní obrazovky.

0

Možná už jste skoro zapomněli, kdo to Lindsay Lohan je. Lindsay Lohan patří již od svých 11 let k nejznámějším a nejúspěšnějším dětským hercům. Nejvíce se proslavila ve filmech Past na rodiče, The Mean Girls, Mezi námi děvčaty a Živá panenka. Jak už to ale u většiny herců, kteří začali svou hereckou kariéru v dětství, dopadá, i Lindsay se do cesty připletly drogy a alkohol, což zapříčinilo její dlouholetou pauzu od herectví.

Nyní ale Netflix pracuje na vánočním snímku, jehož účelem je oživení herecké kariéry Lindsay Lohan.

Lindsay si má zahrát hlavním roli v připravovaném vánočním filmu, konkrétně si zahraje roli rozmazlené, čerstvě zasnoubené dědičky hotelu. Po lyžařském nehodě utrpí vážná zranění, které jí zapříčiní amnézii. Rozmazlená dědička se rázem ocitne v náručí majitele lóže. My zatím můžeme jen hádat, jak celý příběh bude pokračovat.

Vánoční film by se měl podle časopisu Variety začít natáčet v listopadu roku 2021. Premiéra by se pak měla uskutečnit někdy v prosinci téhož roku, kdy se snímek zařadí do nabídky vánočních filmů od Netflixu. Mezi tyto úspěšné filmy patří filmová triologii A Christmas Prince a snímek The Princess Switch, který se minulý rok dočkal pokračování. Snímek zatím nezískal ani názve, ani přesnější datum vydání. Režie filmu se ujme Janeen Damian, autorka několika úspěšných filmů. Na napsání scénáře se budou podílet Janeen Damian, Michael Damian, Jeff Bonnett a Ron Oliver.

Napsat komentář