Hororová triologie Fear Street vyjde na Netflixu v létě.

0

Netflix vydal první trailer k trilogii hororových snímků s názvem Fear Street. Filmová série je adaptací knih se stejnojmenným názvem z roku 1989. Jedná se o nejprodávanější hororovou sérii amerického spisovatele Roberta Lawrence Stineho.

Netflix plánuje triologii filmů uveřejnit na jejich streamovací platformu začátkem léta. První z filmů, Fear Street Part 1: 1994, bude mít premiéru 2. července. Naváže na něj Fear Street Part 2: 1978, který vyjde na této streamovací službě 9. července. Filmovou sérii zakončí třetí díl, Fear Street Part 3: 1666, jehož premiéra je naplánovaná na 16. července.

Jak už nám může být jasné z názvů filmů, každý ze snímků bude pokrývat jiné časové období.

Netflix uvedl, že by se měl příběh prvního filmu odehrávat v roce 1994. Skupina teenagerů odhalí děsuplné události, které pronásledují jejich město po řadu generací. Tyto události jsou vzájemně propojené a skupinka teenagerů by mohla být dalším cílem.

Režie všech tří snímků se ujal Leigh Janiak, se scénářem mu pomohl Phil Graziadei. V první části triologie se objeví Kiana MadeiraOlivia WelchBenjamin Flores Jr.Ashley ZukermanFred Hechinger.

V druhé části uvidíme herce Gillian Jacobs, Sadie Sink, Ashley Zukerman, Ryan Simpkins, Kiana Madeira, Chiara Aurelia, Benjamin Flores Jr. a Emily Rudd.

Ve třetí části se pak objeví Kiana MadeiraAshley Zukerman, Sadie SinkEmily Rudd, Gillian JacobsOlivia WelchBenjamin Flores Jr.Fred Hechinger,a McCabe Slye.

Trailer na triologii můžete zhlédnout zde, bohužel ale není dostupný v češtině.

Napsat komentář