Too Hot Too Handle se vrátí na Netflix v červnu.

0

Too Hot Too Handle je reality show, jejichž osm epizod z první série vyšlo 17. dubna na Netflixu.

Oficiální datum premiéry bylo přísně utajováno. Dnes jsme se ale díky teaseru od Netflixu dozvěděli datum premiéry Too Hot Too Handle 2.

Série bude mít premiéru na streamovací platformě Netflix 23. června. První čtyři epizody budou dostupné ke zhlédnutí 23. června, zbývajících šest epizod včetně velkého finále budou odvysílány až 30. června.

První série reality show se natáčela na Punta Mitě, soukromém poloostrově ležícím na území Mexika, kvůli pandemii se sem ale soutěžící, ani štáb nemohli vrátit. Natáčení druhé série probíhalo z tohoto důvodu na ostrovech Turks a Caicos.

Stejně jako v minulém roce se ocitne spoustu svobodných žen a mužů na ostrově, kde budou bojovat o výhru 100 000 dolarů. Vyhrát tuto vysokou částku je poměrně jednoduché, jediné co musí soutěžící pro výhru udělat je se zdržet všech sexuálních interakcí. V druhé sérii se opět setkáme s virtuální asistentkou Lanou, která na soutěžící dohlíží. Netflix uvedl, že se můžeme těšit na várku nových svobodných a dobře vypadajících soutěžících, zatím ale nevíme o koho se konkrétně jedná.

Netflix si pro své diváky připravil další radostnou zprávu. Když bylo Too Hot Too Handle obnoveno pro druhou sérii, Netflix tuto show obnovil i pro sérii třetí.

Napsat komentář