HBO Max si pro své diváky připravil levnější předplatné.

0

HBO Max patří streamovací platformy, zatím je tato služba dostupná pouze v USA. Do konce roku 2021 by chtěla tato společnost dosáhnout rozšíření do Evropy a Latinské Ameriky.

Společnost WarnerMedia přišla ze zprávou, že nový HBO Max, který je podporovaný reklamami vyjde v červnu a bude mít značnou slevu ve srovnání s aktuální nabídkou. Tato verze s reklamami bude o 5 dolarů levnější. Služba by mohla být skvělou příležitostí pro diváky, kterým nevadí reklamy a zároveň nechtějí utratit 15 dolarů na předplatném.

HBO Max je v současné době jednou z nejdražších streamovacích platform. Cena může být hlavní důvod, proč si diváci raději předplatí Netflix nebo Disney Plus. HBO Max stojí měsíčně 14,99 dolarů, Disney Plus oproti tomu stojí pouze 7,99 dolarů měsíčně. Platformě může konkurovat i Netflix, jehož nejlevnější předplatné stojí 8,99 dolarů (Netflix samozřejmě nabízí i dražší předplatná obohacená o několik dalších vymožeností).

Díky cenovým rozdílům má Netflix o 78 % více uživatelů než HBO. HBO a HBO Maxmá dohromady 64 milionů předplatitelů, zatímco Netflix již přesáhl hranici neuvěřitelných 200 milionů předplatitelů na začátku letošního roku.

Napsat komentář