Disney+ láká diváky na nový animovaný seriál Monsters at Work.

0

Disney+ vypustil do světa fotku hlavních postav z připravovaného animovaného seriálu Monsters at Work (Příšerky v práci). Seriál vznikl jako spin off filmů Příšerky s.r.o. a Univerzita pro příšerky.

Příběh se bude odehrávat šest měsíců po událostech ve filmu Příšerky s.r.o. (Monsters, Inc.). Elektrárna Monsters začala sklízet smích dětí, kterým je poháněné celé město Monstropolis, a to díky objevu Mika Wazowskiho a Sulleyho. Ti totiž objevili, že smích dodává elektrárně daleko více energie než dětský pláč a křik. Celý příběh se pak zaměřuje na čerstvého absolventa Monsters univerzity, Tylora Tuskmona. Tylor pracuje jako mechanik, ale touží o práci po boku svých idolů Mika a Sulleyho.

Můžeme se těšit i na působivou sestavu herců, kteří animované příšerky nadabují. Billy Crystal namluví hvězdu této série, Mika Wazowskiho, John Goodman se vrátí jako James P. „Sulley“ Sulllivan. Dále ve filmu uslyšíme Bena Feldmana (Tylor Tuskmon), Mindy Kaling (Val Little), Henryho Winklera (Fritz), Lucase Neffa (Duncan) a Alanna Ubach (Cutter).

Zatím není jisté, kolik epizod bude seriál mít. Na první epizodu seriálu Monsters at Work se už můžete těšit, vyjde totiž dřív, než si myslíte. Premiéra je naplánovaná na pátek 2. července na streamovací platformě Disney Plus.

Napsat komentář