V roce 2022 vyjde nový Dragon Ball Super.

0

Tóei Animation, jedno z nejstarších japonských studií animovaného filmu, ohlásilo uvedení druhého pokračování snímku Dragon Ball Super. Studio zprávu zveřejnilo při každoročních oslavách dne Goku, který připadá na 9. května.

Film ponese název Dragon Ball Super a uvedení v kinech by měl mít v roce 2022. Jedinou otázkou je, zda toto datum platí pro kina na celém světě, nebo pouze pro japonský trh.

Dragon Ball byla původně komiksová série japonské mangy, která vznikla před skoro čtyřiceti lety. Na základě úspěšné série vzniklo i spoustu filmových adaptací. Nejnovější adaptací je film Dragon Ball Super: Broly z roku 2018, který si po celém světě vydělal 120 milionů dolarů.

Výrobu druhého filmu Dragon Ball Super si vzal pod svá křídla Akira Toriyama, který nám slibuje film nabitý bitvami.

Dragon Ball sleduje dobrodružství chlapce s opičím ocasem, Sona Gokua, kterého najde mistra bojových umění Son Gohan. Mistrnaučí chlapce všechno co umí a umírá. Son Goku se ve městě seznámí s dívkou Bulmou. Díky Bulmě zjistí, že má jeden ze sedmi Dragon ballů, který mu Son Gohan odkázal. Společně se vydávají na cestu s účelem najít zbývající Dragon bally, které jsou rozmístěny po celém světě, bohužel nejsou jediní, kteří po nich pátrají.

Bohužel žádné další informaci o snímku nejsou zatím k dispozici. Vzhledem k tomu, že má film naplánovanou premiéru na příští rok, bychom se měli konkrétnějších informací dočkat co nejdříve.

Napsat komentář