Netflix pracuje na adaptaci komiksu Lady Killer v hlavní roli s Blake Lively.

0

Lady Killer je thrillerová série komiksů, kterou vydává Dark Horse Comics od roku 2015. Komiks napsala Joëlle Jones společně s Jamiem S. Richem. Dark Horse Comics a Netflix už mají delší dobu dohodu o natočení této adaptace.

Společnost Dark Horse Comics stojí dále za komiksem The Umbrella Academy, který posloužil jako podklad pro úspěšnou sérii na Netflixu. The Umbrella Academy byla nedávno obnovena pro třetí sérii.

Příběh komiksu sleduje dokonalou ženu v domácnosti, Josie Schuller. Josie ve svém volném čase vede tajný život nájemného vraha, který se ji daří tajit před svým manželem.

Blake Lively je jako stvořená pro tuto roli, už v minulosti hrála ženy v domácnosti, ale i špióny v kriminálních filmech. Mezi její poslední filmy patří A Simple Favor (Nebezpečná laskavost) a thriller The Rythm Section (Rytmická sekce).

Komiks si získal velkou fanouškovskou základnu, díky které se jistě dočká velkého úspěchu na streamovací platformě Netflix. V roce 2016 byl komiks nominován na Eisnerovu cenu za nejlepší limitovanou sérii.

Datum premiéry není zatím uvedeno.

Napsat komentář