Premiéra filmu The Woman in the Window se blíží!

0

The Woman in the Window (v českém překladu Žena v okně) je snímek, který vznikl jako filmová adaptace stejnojmenné knihy od Aj Finna. Román vyšel v roce 2018 a ihned se z něj stal trhák roku.

Příběh pojednává o psycholožce Anně Fox, která trpí agorafobií, úzkostnou poruchou, díky níž se bojí opustit svůj domov. Anna Fox tráví všechny dny zavřená v bezpečí svého vlastního domova, kde popíjí víno, bere prášky a skrz okno pozoruje své sousedy. Jednoho dne se stane svědkem vraždy své sousedky Jane. Anna chce jít zločin nahlásit, a tak se musí postavit svému panickému strachu a reálnému světu, ve kterém nic není jak se zdá.

Původně se měl snímek dostat do kin už vroce 2019, ale ta byla odložena na rok 2020. Kvůli stále přetrvávající pandemii bylo rozhodnuto, že film v kinech vůbec nevyjde a bude mít premiéru na streamovací platformě Netflix 14. května 2021.

Hlavní roli Anny Fox si zahrála Amy Adams, která získala několik nominací na Oscara. Po jejím boku pak zazáří i Julianne Moore a Fary Oldman, držitelé Oscarů. Dále se ve filmu objeví Anthony Mackie, Wyatt Russell, Tracy Letts a Brian Tyree Henry. Díky tak hvězdnému obsazení je jisté, že se máme na co těšit.

Zatím si můžete zhlédnout nejnovější trailer:

Napsat komentář