Premiéra snímku Dungeons & Dragons vyjde v kinech až v roce 2023!

0

Premiéra čtvrtého dílu fantasy série o dracích byla opět přesunuta. Dungeons and Dragons (v českém překladu Dračí doupě) byla původně videohra, která byla na trh uvedena v roce 1974.

Na základě úspěšné videohry byl v roce 2000 natočen stejnojmenný snímek. V úvodním snímku si zahráli například Jeremy Irons, Bruce Payne, Justin Whalin, Marlon Wayans, Robert Miano a Thora Birch. I přesto, že v kinech stály davy fanoušků, kteří se na film nemohli dočkat, snímek si nezískal velkou přízeň u filmových kritiků a na ČSFD má pouze 29 %.

Premiéra čtvrtého filmu z této série měla být uvedena do kin v listopadu tohoto roku, kvůli pandemii koronaviru bylo natáčení zastaveno, a tak byla premiéra odložena na 27. květen roku 2022. Zpoždění ale opět nastalo, a to kvůli nejistotám z aktuální situace. Premiéra je tak zatím ohlášena na 3. března roku 2023, je ale jen otázkou, zda bude premiéra ještě odložena.

V hlavní roli nového snímku Dungeons and Dragons získala Michelle Rodriguez, která se proslavila zejména rolí Letty ve filmové sérii Rychle a zběsile, objevila se také v nejúspěšnějším filmu všech dob, Avatarovi.

Po jejím boku uvidíme Justice Smitha, který je nejlépe známý pro svoji roku v Jurském parku. Minulý rok si zahrál roli Theodora v úspěšném filmu All the Bright Places, který je dostupný ke zhlédnutí na streamovací platformě Netflix.

Ve filmu se dále objeví i Chris Pine a Regé-Jean Page.

Zatím není dostupná žádná informace o příběhu. Režie filmu se ujali Jonathan Goldstein a John Francis. Jonathan Goldstein je nejvíce známý jako autor snímku Spiderman: Homecoming.

Napsat komentář