Spin off Gossip Girl vyjde na HBO Max v červneci!

0

Původní seriál Gossip Girl byl vysílán na stanici The CW v letech 2007 – 2012. Tento seriál je známý především svým ikonickým obsazením v hlavní roli s Blake Lively (Serena Van Der Woodsen), Leighton Messter (Blair Waldorf), Pennem Badgleym (Dan Humhrey), Chacem Crawfordem (Nate Archibald) a Edem Westwickem (Chuck Bass).

Právě proto si myslím, že bude pro všechny fanoušky těžké přijmout nové herce ve spin offu Gossip Girl. V novém seriálu si zahrají Thomas Doherty, Emily Alyn Lind, Zion Moreno, Eli Brown, Whitney Peak a Evan Mock. Hlas tajemné Gossip Girl, kterou jsme vždy slyšeli jako vypravěčku zůstává stejný. Kristen Bell se tedy může těšit, až znovu promluví jako Gossip Girl.

V roce 2019 oznámila společnost Warner Media plány na pokračování populárního seriálu. Koronavirus zpomalil průběh příprav a natáčení, z toho důvodu byla odložena i premiéra. Díky twitterovému postu víme, že se na spin off Gossip Girl můžeme těšit už v červenci tohoto roku na streamovací platformě HBO Max.

Zatím je objednáno deset epizod, ve kterých se seznámíme s novými manhattanskými soukromými studenty, kteří nám poskytnou sklizeň žhavých drbů.

Napsat komentář