Patrick Dempsey odhalil důvod, proč jsme na Enchanted 2 čekali tak dlouho.

0

Enchanted (Kouzelná romance) je fantasy muzikál z roku 2007. Film měl obrovský úspěch díky kombinaci animovaného, tak živě hraného zobrazení. Po téměř 13 letech je Enchanted 2 v provozu. Druhé pokračování ponese název Disechanted.

Enchanted vypráví o princezně Giselle (Amy Adams), která je zlou královnou přemístěna z pohádkového světa Andalasie do moderního New Yorku. Zde ji najde právník Robert (Patrick Dempsey) s jeho dcerou, do něhož se Giselle ihned zamiluje místo svého prince na bílém koni (James Marsden). Celá pohádka končí šťastně a Giselle a Robert spolu žijí šťastně až do smrti. Pokračování by se mělo odehrávat deset let po Enchanted. Giselle zpochybňuje svůj šťastný život a neúmyslně tím obrací životy lidí jak v Andalasi, tak v reálném světě.

Společnost Disney oficiálně oznámila v roce 2020 pokračování Enchanted. Režie filmu se tentokrát ujme Adam Shankman, který nahradí bývalého režiséra Kevina Limu. Nemusíme se ale bát, že je film ve špatných rukou, Adam Shankman má několik zkušeností s fantasy filmy a muzikály.

Film bude uveden na streamovací platformě Disney +, zatím se nepočítá s tím, že by měl premiéru v kinech. Datum premiéry není ještě stanoveno, jelikož se film teprve nedávno začal natáčet. Můžeme ale předpokládat, že se ho dočkáme nejdříve příští rok.

Hvězda snímku Patrick Dempsey se podělil o důvod, proč jsme na druhé pokračování tak dlouho čekali. V nedávném rozhovoru prozradil, že zpoždění filmu má co dočinění s neshodami ohledně scénáře.

Napsat komentář