Včera byli zveřejněny snímky z nového The Conjuring 3 a dnes bychom se měli dočkat traileru.

0

Včera Warner Bros zveřejnili pár snímků z filmu, díky nimž můžeme nahlédnout do zákulisí celého příběhu. Trailer by měl být zveřejněný během dneška. The Conjuring 3: Under the Spell of the Devil (v češtině V zajetí démonů 3) by mělo mít premiéru v kinech a na streamovací platformě HBO Max 3. června tohoto roku.

Tvorby filmu se výjimečně neujal James Wan, který se podílel na režii dvou předchozích filmů. James Wan je velice proslulý režisér hororových filmů. Zrežíroval ale i mnoho dalších filmů jako Rychle a zběsile 7 nebo Aquaman. Žezlo předal režisérovi Michaelovi Chavesemu. Pro Michaela to nebude žádná hororová premiéra, v minulosti totiž zrežíroval snímek La Llorona: Prokletá žena.

Film se bude opět zabývat životy skutečných paranormálních vyšetřovatelů Lorraine (Vera Farmiga) a Eda Warrena (Patrick Wilson). Lorraine a Ed už v minulosti bojovali proti démonům, prokleté jeptišce nebo panence Annabelle, která si poté zasloužila svoji vlastní filmovou sérii.

The Conjuring 3 by měl zasahovat až do 80. let 20. století a bude se točit kolem Arne Cheyenne Johnsona, který byl obviněn z vraždy svého pronajímatele. Arne Johnson se k vraždě přiznal, ale také se přiznal k tomu, že byl v té době ovlivněn ďáblem. Případ se stal známý především díky Lorraine a Edovi, kteří se o něj začali zajímat. U soudu svědčili pro jeho prospěch, díky čemuž byli pronásledováni tiskem celého světa.

Napsat komentář