Downton Abbey chystá pro své fanoušky vánoční pokračování!

0

Downton Abbey byl historický seriál, který běžel v televizních obrazovkách od roku 2010 až do roku 2015. V roce 2019 byl uveden film jako volné navazování na tento úspěšný seriál. Nedávno byla oznámena velice radostná zpráva pro všechny fanoušky, kteří se nyní mohou těšit na další filmové pokračování, kterého se dočkají dříve, než by očekávali.

Seriál zasazený do počátku 20. století odehrávající se na venkovském sídle zobrazuje životy aristokratické rodiny Crawleyových a jejího služebnictva.

Julian Fellowes, tvůrce původního seriálu, se vrátí, aby napsal scénář pro nový film, připojí se k němu Simon Curtis, který se tentokrát ujme režie.

Dobrou zprávou je, že se původní obsazení filmu bude opakovat, to zahrnovalo herce Hugh Bonneville, Jim Carter, Michelle Dockery, Magie Smith, Penelope Wilton a Elizabeth McGroven. Je jasné, že se k druhému pokračování Downton Abbey přidají i nové tváře. Nově se ve filmu objeví herci Hugh Dancy, Laura Haddock, Nathalie Baye a Dominc West. Tato tvrzení potvrdil twitterový účet Downton Abbey.

V tuto chvíli můžeme jen spikulovat, o čem pokračování filmu bude. V celovečerním filmu z roku 2019 přijala rodina Crawleyových a jejich služebnictvo královskou návštěvu. Dá se tedy předpokládat, že bude snímek navazovat na události spojené s královnou.

Film by se měl začít natáčet v nejbližší době, a pokud všechno dobře dopadne, bude mít premiéru v britských kinech 22. prosince 2021.

Napsat komentář