První trailer na marvelovku Shang-chi and the Legend of Ten Rings je venku!

0

Marvel studios vypustilo do světa dnes odpoledne trailer na nový film, který se zařadí do 4. fáze Marvel filmů. Jedná se o film založený na komiksové předloze s názvem Shang-chi and the Legend of Ten Rings. Pro fanoušky to však bylo velice příjemné překvapení, traileru na nový film jsem se totiž měli dočkat až za pár týdnů, alespoň toto tvrzení uvedl Simu Liu na sociální síť Twitter.

Kdo kdy řekl, že dárky můžete DOSTÁVAT jen na svoje narozeniny? Dnes vám UMOŽŇUJI PRVNÍ POHLED na ukázkový plakát pro Shang-chi and the Legend of Ten Rings. Dorazí do kin 3. září (trailer vyjde v následujících týdnech). UŽ JSME SKORO TAM LIDI!!!!

Simu Liu, twitter.com

Navzdory tomu, co herec napsal, byl trailer za pár hodin uveden na platformu YouTube. Záběry nám ukazují první pohled na to, co můžeme od připravovaného snímku očekávat. Jedno je ale jasné, dočkáme se nového superhrdiny! Shang-chi pochází z jihovýchodní Asie a perfektně ovládá bojové umění. Shang-chi je už od mala trénovaný teroristickou organizací Ten Rings, aby se z něj stal bojovník, který je schopný zabíjet. Ten se ale snaží před svým osudem a otcem uniknout, a tak se stěhuje do San Francisca, kde doufá, že se jeho život změní k lepšímu. Už podle traileru lze usoudit, že hlavním tématem filmu budou rodinné vztahy.

Hlavní roli superhrdiny si zahraje Simu Liu, po jeho boku se objeví Awkwafina, která ztvární jeho kamarádku Katy. V dalších rolích uvidíme Floriana Munteanua, Tonyho Leunga, Michelle Yeoh a Falu Chen.

Film by měl mít premiéru v kinech 3. září a jedná se jeden ze čtyř filmů, kterých bychom se od MCU měli tento rok dočkat.

Na trailer se můžete podívat zde:

Napsat komentář