Hlavní hrdina seriálu The Walking Dead bude mít vlastní film.

0

Seriál The Walking Dead (Živí mrtví) se nám poprvé představil v roce 2010. Od té doby si získal velkou skupinu fanoušků. Zombie téma bylo vždy populární a hororové pozadí s kvalitním scénářem filmu dodává tu pravou atmosféru.

Režisér seriálu v rozhovoru prozradil, že uvažuje nad filmem, kde bude opět v hlavní roli hrdina seriálu Rick Grimes. Popsal, jaký bude rozdíl oproti seriálu.

Seriál je do značné míry příběhem několika přeživších a postupem času je všechny poznáváme lépe. Cílem filmu bude, zaměřit se především na postavu hlavního hrdiny Ricka a dopodrobna rozebrat jeho příběh.

Osud hlavního hrdiny je momentálně neznámý, jak jistě všichni víme z posledního dílu. Rozuzlení se snad dočkáme v poslední sérii. 

V připravovaném filmu se s Rickem znovu potkáme a nejspíše ho poznáme i detailněji. Bohužel si ale na film ještě pár let počkáme. Momentálně se mluví o roku 2032.

Široká popularita tohoto seriálu vedla ke vzniku dalších menších seriálů jako jsou Fear the Walking Dead nebo The Walking Dead: World Beyond. Dle informací se chystají dokonce další menší seriály, kde se mají objevit nám známé postavy.

Napsat komentář