Better Call Saul nám v 6. sérii naservíruje události z Breaking Bad v jiném úhlu.

0

Bob Odenkirk, představitel hlavního hrdiny Saula prozradil, že v poslední 6. sérii se můžou fanoušci seriálu Breaking Bad těšit na události z tohoto seriálu, které budou zobrazeny přímo z pohledu Saula. 

Seriál Better Call Saul je odvozen od původního seriálu Breaking Bad, kde se scénáristé zaměřili na všem dobře známou postavu Saula, právníka který dokáže zařídit naprosto cokoliv. První série se odehrává celých 6 let před událostmi ze seriálu Breaking Bad. 

Představuje se nám Jimmy McGill, bývalý podvodníček, který se snaží prosadit jako čestný právník. Bohužel nic nejde podle jeho představ a během jeho snahy o čestný pracovní život zjistí, že špinavé praktiky fungují nejlépe, a získá si díky nim mnoho klientů. 

Seriál se řítí do své poslední 6. série. Čím víc se blíží konec, tím víc se objevují nám známé postavy ze seriálu Breaking Bad. Protnou se zde osudy Waltera Whitea a Saula. Dle dostupných informací přímo od Boba Odenkirka, se tyto události odehrají tak, jak je fanoušci seriálu Breaking Bad úplně neznají. Nikdo zatím nezná detaily, a sám herec netrpělivě čeká na scénář. V rozhovoru prozradil následující:

Peter Gould mi řekl, že události v seriálu Better Call Saul vrhnou na původní sérii Breaking Bad úplně jiné světlo. Nevím, co to znamená. Nemám žádné další informace, ale věřím, že události v poslední sérii nám mohou ledacos ze seriálu Breaking Bad vysvětlit, a některá rozhodnutí nebo události tak budou moci fanoušci lépe pochopit.

Dozajista tedy není pochyb o tom, že po skončení finální série Better Call Saul se nám kruh uzavře. Fanoušci obou seriálů tedy daleko lépe pochopí příběhy a osudy hlavních hrdinů.

Napsat komentář