Helen Mirren si zahraje padoucha v pokračování filmu Shazam

0

Držitelka Oscara Helen Mirren se objeví jako hlavní záporná postava v pokračování superhrdinského filmu Shazam. Herečka má zasebou pestré herecké výkony. Můžeme ji znát například jako královnu Kateřinu Velikou, nebo nájemnou vražedkyni ve filmu RED. 

Výčet všech rolí by byl skutečně dlouhý a věříme, že každý filmový a seriálový fanoušek tuto herečku dobře zná. Nově se objeví v pokračování filmu Shazam: Fury Of The Gods.

Podle The Hollywood Reporter bude Helen Mirren novou nemesis Billyho Batsona. Objevit by se měla jako Hespera – dcera řeckého boha Atlase. Atlas byl titán, kterého Zeus odsoudil, aby nesl nebesa na ramenou. Hespera ale nepochází z komiksů DC, takže to, jak se bude podílet na příběhu, se teprve uvidí.

Shazam: Fury Of The Gods má na starost opět stejný tým. Režisér: David F. Sandberg, spisovatel: Henry Gayden a producent: Peter Safran. Hlavní herci se také nemění: Zachary Levi se vrací jako Shazam, Asher Angel jako Billy Batson, Jack Dylan Grazer jako Freddy. Pokračování má dorazit do kin v létě 2023. Těšíte se?

Napsat komentář